Zlatá ulička v Praze Okružní výlet Prahou Projížďka lodí po Vltavě Pražský orloj
Španělská synagoga v pražském Židovském městě
Karlův most
Výhled na Staroměstské náměstí z věže Staroměstská radnice

Průvodcovské služby Praha

Okružní výlety Prahou s privátním průvodcem

Náš tip

Proto, abyste při Vašem pobytu v Praze toho z krásné metropole slyšeli a viděli co nejvíce, se postarají naši nejlepší anglicky a nebo jinými jazyky mluvící zkušení a certifikovaní privátní průvodci. Rádi též zajistíme náš minivan s česky i anglicky mluvícím řidičem.

Cena - při objednání on-line sleva 25 %

Služba Cena Cena online
Privátní průvodce 40 EUR/hod. 30 EUR/hod.
Minivan 40 EUR/hod. 30 EUR/hod.
Průvodce a minivan 70 EUR/hod. 53 EUR/hod.

Pro získání slevy 25 % odešlete objednávku přes on-line formulář.

Connoisseur’s Tour

Náš tip
 

Connoisseur’s Tour zahrnuje všechny významné pamětihodnosti ostatních speciálních okruhů včetně projížďky lodí. Začíná přípitkem Českým perlivým vínem Bohemia a pak následuje návštěva Vyšehradu, místa spojeného s rannou českou historií a českými mýty. O dopravu na místo se postará vůz, který je k dispozici po dobu celé exkurze. Z Vyšehradu vás doveze na Pražský hrad, kde si prohlédnete s odborným výkladem průvodce Královský palác, Katedrálu sv. Víta, Basiliku sv. Jiří a známou Zlatou uličku. Absolvujete též procházku Malou Stranou a projdete se po Karlově mostě. Autem vás dopravíme k přístavišti na Vltavě, kde se nalodíte na říční loď. Po jednohodinové projížďce, která vám poskytne mnoho neobvyklých pohledů na pražské pamětihodnosti, si odpočinete při obědě. Průvodce vám doporučí jednu z nejlepších pražských restaurací. Po obědě se projdete pražským Starým Městem a uvidíte Pražský orloj, Stavovské divadlo, secesní Obecní dům a střed města, kterým je Václavské náměstí.

Trvání: 7–8 hodin

V ceně jsou zahrnuty:
Limuzína nebo minibus (k dispozici po celou dobu exkurze), doprovod kvalifkovaným průvodcem, sklenka Perlivého vína Bohemia pro všechny účastníky, veškeré vstupné do objektů a lodní projížďka.

Detailní seznámení s Židovským městem

Tento okruh tvoří procházka fascinujícím Josefovem (Pražské Židovské město), v níž jsou zahrnuty návštěvy Židovských muzeí, Staronové synagogy, Starého židovského hřbitova a uvidíte dům, ve kterém se narodil Franz Kafka.

Trvání: 3 hodiny

V ceně jsou zahrnuty:
Transfer z hotelu do Židovského města, doprovod kvalifkovaným průvodcem.

Pražská klasická pěší exkurze

Tento okruh vám poskytne obecné seznámení a první dojmy ze Zlaté Prahy. Začíná dopravou limuzínou na Staroměstské náměstí a odtud již pokračuje pěšky. Navštívíte nejzajímavější pamětihodnosti jako např. Staroměstské náměstí s Pražským orlojem, Stavovské divadlo, secesní Obecní dům, Klementinum, Karlův Most a i Václavské náměstí.

Trvání: 3 hodiny

V ceně jsou zahrnuty:
Transfer Limuzínou na Staroměstské náměstí, doprovod vlastním profesionalním průvodcem.

Velká pražská exkurze limuzínou s doprovodem průvodce

Tento okruh vás seznámí s celou Prahou. Začíná na Pražském Hradu, kde navštívíte Katedrálu sv. Víta, a pokračuje hradčanskou radnicí, Loretou a Strahovským premonstrátským klášterem. Následuje převoz vozem na Malou Stranu, kde shlédnete pražské Benátky (ostrov Kampa) a Kostel Panny Marie Vítězné (Pražské Jezulátko). Přejdete Karlův Most a shlédnete Staroměstské náměstí (Pražský Orloj), Obecní dům a Stavovské divadlo. Okruh končí na Václavském náměstí.

Trvání: 5 hodin

V ceně jsou zahrnuty:
Limuzína nebo minibus, (k dispozici po celou dobu exkurze), doprovod kvalifkovaným průvodcem.

Ceník

Celková cena se skládá z ceny za průvodce (viz níže), přepravy luxusním autem, vstupů do historických památek atd. Celková cena závisí na mnoha faktorech, pro její zjištění nás kontaktujte.